Топ теги:
Попередження

Зустріч в «Коростенському ІРЦ» з учнями міського колегіуму рамках проєкту «СпільноСильно».

23 Квітня 7:12

Зустріч в «Коростенському ІРЦ»
з учнями міського колегіуму рамках проєкту «СпільноСильно».
 
     23 квітня 2021 року на базі КУ «Коростенський інклюзивно-ресурсний центр» відбулась  зустріч  у межах проєкту #СпільноСильно з учнями 6 класу Коростенського міського колегіуму.
     Зустріч  розпочалась з екскурсії по центру, яку провела директор Тетяна Василенко. Під час екскурсії учні ознайомились з особливостями роботи Коростенського інклюзивно-ресурсного центру (ІРЦ), побачили  робочі місця фахівців,  обладнання кабінетів, методики та техніки роботи з дітьми з особливими освітніми потребами (ООП).
    Оскільки на сьогоднішній день зросла кількість дітей, які мають особливі освітні потреби, директор центру детальніше розповіла про послуги, які надає центр, наголосила, що установа створена з метою забезпечення права дітей з особливими освітніми потребами від  2  до 18 років на здобуття освіти та про корекційні, розвивальні заняття, які отримують діти в ІРЦ.
     Після екскурсії фахівці центру запросили учасників заходу взяти участь в тренінгу,  який проводився з метою поглиблення  уявлення учнів про вміння  «творити» добро через добрі справи, оволодіти навичками взаємодопомоги; розвивати уявлення про такі поняття моралі, як доброта, чуйність, уважність, доброзичливість, повага;  виховувати в учнів толерантне ставлення до людей з ООП, доброзичливе відношення, вміння співчувати, та бажання  прийти на допомогу.  Діти мали змогу під час запропонованих вправ відчути себе «особливими» та проговорити свої відчуття та емоції.
    Фахівці ІРЦ та учасники проєкту обмінялися щирими словами вдячності та підтримки. Учні під керівництвом  вчителя Ірини Караванової  подарували центру подарунки та малюнки від дітей Коростенського міського колегіуму для дітей з ООП.
    Практичний психолог Ніна Нартишева наостанок зазначила: «Пам’ятайте, що іноді ви можете допомогти дитині з особливими освітніми потребами одним теплим словом або маленькою доброю справою».
 

 

 

Чат-бот Гаряча лінія