Зустріч уповноваженого з прав людини, Омбудсмена України Дмитра Лубінця із представниками ОМС Житомирського регіону
Сьогодні відбулась зустріч уповноваженого з прав людини, Омбудсмена України Дмитра Лубінця із представниками органів місцевого самоврядування Житомирського регіону.
На захід були запрошені – заступник міського голови Олександр Синицький, заступник начальника управління праці та соціального захисту населення Надія Грива та начальник відділу з питань ветеранської політики Людмила Гурківська.
![❗️](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t50/1/16/2757.png)
Омбудсман України, розповів про діяльність Секретаріату Уповноваженого ВР України з прав людини в умовах збройної агресії, повідомив про ключові напрямки, а також регіональну мережу.
![👉](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t51/1/16/1f449.png)