Зустріч міського голови з дітьми, батьки яких загинули в боротьбі за Україну

19 Грудня 17:08

В День Святого Миколая біля центральної новорічної локації міський голова зустрівся з дітьми, батьки яких віддали своє життя за мир та спокій України.

«До Дня Святого Миколая ми запалили ялинку та запросили дітей, батьки яких загинули, захищаючи нашу державу – Україну. Сьогодні вручатимемо подарунки діткам, щоб подарувати їм маленьку радість. Я всім нам зичу, в першу чергу, Перемоги та Миру, які потрібні нашій країні і громаді. Ми і надалі будемо піклуватися про дітей, наших воїнів, тому що це прямий обов’язок влади. Вірю в нашу українську Перемогу, знаю, що вона буде за нами і російський фашист буде розбитий. Слава Україні!». – з такими словами міський голова Володимир Москаленко звернувся до присутніх дітей та їх мам.