“Зростаймо разом”. Проєкт ініціатива “Молодіжний працівник”

14 Червня 8:55

13 червня в конференцзалі Коростенської міської ради, під головуванням заступника міського голови Олександра Синицького, відбулась зустріч представників відділу молоді та спорту Коростенської міської ради, представників молодіжних організацій міста Коростеня, представників молоді Коростенської міської територіальної громади та координаторів проєкту “Зростаймо разом” в рамках ініціативи “Молодіжний працівник”. Проєкт реалізується завдяки Агентству США з міжнародного розвитку (USAID) та щирій підтримці американського народу через Проєкт USAID «ГОВЕРЛА».  Метою проєкту є підвищекння професійних знань та навичок молодіжних працівників, підтримка молодіжних працівників, як драйверів залучення молоді, до просування своїх інтересів, прийняття рішень та розвитку місцевої молодіжної політики. В рамках проєкту Коростенська громада отримає: дослідження стану молодіжної політики та розроблені рекомендації щодо її покращення, навчання фахівців з молодіжної роботи за сертифікованою програмою, обмін досвідом та менторську підтримку випускників програми (молодіжних працівників) щодо реалізації адвокаційних заходів та ініціатив у громадах, підтримку у розробці нормативно-правових документів, формуванні та поширенні передового досвіду у сфері молодіжної політики.