Змінюємо підходи у наданні допомоги на проживання внутрішньо переміщеним особам

1 Травня 15:28

01 травня в місті Коростені відбувся семінар для працівників системи соціального захисту населення на тему: «Зміни підходів у наданні допомоги на проживання внутрішньо переміщеним особам». У заході взяли участь представники 13 громад управлінь праці, соціальної політики, соціального захисту, громадські організації, які переймаються питаннями внутрішньо переміщених осіб в Коростенському районі.

«Насправді тема  біженців в Україні є дуже актуальною, сотні тисяч людей  полишили свої домівки тікаючи від війни. Сьогодні, тут зібралися ті фахівці, які зацікавлені створити комфортні умови для осіб, що  переїхали в наші громади та для тих, хто  виїхали за кордон, щоб в майбутньому вони мали бажання повернутися назад і працювати на користь своєї громади. Мета нашого заходу познайомитись з новими програмами, з новими можливостями, обмінятися контактами задля того, щоб рухатися вперед та стати повноцінними членами Європейського Союзу. Також дякую ООН,  яка одна з перших стала на захист інтересів України під час війни. Сподіваюсь на подальшу плідну співпрацю,» – вітаючи присутніх наголосив начальник Коростенської РВА Олег Рябой.

В ході семінару для представників громад регіональний координатор БО «БФ «Стабілізейшен Суппорт Сервісез» Олександр Пінчук презентував проєкт «Підтримка спроможності системи  соціального захисту населення щодо реєстрації внутрішньо переміщених осіб». Про співпрацю Рад з питань ВПО з органами соціального захисту населення розповів голова Ради з питань ВПО при Коростенській РВА Ігор Сиромятніков.

Благодійна організація «Благодійний фонд «Стабілізейшен Суппорт Сервісез» з 2015 року координує гуманітарну допомогу, захищає права внутрішньо переміщених осіб та ветеранів в усіх областях України (окрім тимчасово окупованих територій) та допомагає у сфері соціального захисту населення боротися з викликами повномасштабного вторгнення.

Даний проєкт реалізується БО «Благодійний фонд «Стабілізейшен Суппорт Сервісез» за фінансування Агентства ООН у справах біженців в Україні.