Топ теги:
Попередження

Зміни до Програми «ВідновиДІМ»

22 Вересня 11:13
‼️ Наглядова рада Фонду енергоефективності затвердила зміни до Програми «ВідновиДІМ» і додатків до неї. Вони вступають у дію 2️⃣5️⃣ вересня.
✅ Територія Програми розширилася
Відтепер Програма «ВідновиДІМ» діє на всій території України, крім тимчасово окупованих територій і територій активних бойових дій, а також населених пунктів, де органи державної влади України тимчасово не здійснюють свої повноваження, та населених пунктів, що розташовані на лінії розмежування.
✅ Нові граничні питомі вартості
Встановлені нові граничні питомі вартості ремонту пошкоджень конструкцій даху/покриття будівлі.
✅ Витяг про пошкоджене майно — серед обов’язкових документів
Бенефіціарам необхідно подавати до Фонду копію витягу з Державного реєстру майна, пошкодженого та знищеного внаслідок бойових дій, терористичних актів, диверсій, спричинених військовою агресією Російської Федерації.
✅ Можливість подання до Фонду протоколу засідання правління ОСББ
Якщо ОСББ діє на території, де ведуться (велися) бойові дії, до Фонду слід подавати або витяг з протоколу засідання правління ОСББ, або витяг з протоколу загальних зборів ОСББ, на яких ухвалене рішення про відновлення багатоквартирного будинку та участь у Програмі. Якщо ОСББ діє на іншій території — витяг з протоколу загальних зборів ОСББ.
✅ Уточнені вимоги до будівельних компаній та інших підрядників
Зокрема, до періоду діяльності підрядника фізичної особи-підприємця в будівельній галузі може бути зарахована і діяльність різних юридичних осіб, якщо в таких юридичних особах зазначена фізична особа є кінцевим бенефіціарним власником і керівником. Крім того, один з трьох аналогічних договорів, виконаних протягом останніх чотирьох років, тепер може бути укладений з учасником Програми «ВідновиДІМ».
🔜 Детальніше читайте на сайті за посиланням 👉 ФондЕнергоефективності
Чат-бот Гаряча лінія