Зі святом весни – 8 Березня!

7 Березня 21:00

Дорогі жінки!

Від усієї чоловічої половини коростенської громади вітаю вас зі святом весни – 8 Березня!
Говорити про жінок можна нескінченно. Ви створюєте і плекаєте добробут не лише свого дому, своєї сім’ї, а й рідної громади та всієї держави. Ми не уявляємо життя без вас – красивих, розумних і мудрих. Саме ваша енергія додає нам нові сили, допомагає стати кращими, добрішими, впевненішими в собі. Але головна правда полягає в тому, що ми, чоловіки, захоплюємось і любимо вас. І цього прекрасного дня хочемо, щоб кожна жінка відчула романтику сьогоднішнього свята, його яскравість і чарівність.
Милі, любі коростенки! Нехай весна прийде до вас з найбажанішими  подарунками, сповнена приємними миттєвостями, незабутніми зустрічами і враженнями, щасливими моментами. Щирих вам побажань, довгоочікуваних пропозицій, привітних посмішок, натхнення, нев’янучої краси і неперевершеності! Будьте коханими і кохайте, а ми, чоловіки, робитимемо все, аби ви почувалися щасливими.

З найкращими побажаннями, міський голова
Володимир Москаленко