Топ теги:
Попередження

Інформаційно-просвітницька діяльність в Коростенському інклюзивно-ресурсному центрі

5 Березня 12:29

 
 
Протягом 24.02.2021 р. по 03.03.2021 р. фахівцями Коростенського інклюзивно-ресурсного центру були проведені зустрічі, надані консультації педагогічним працівникам ЗЗСО Коростенської ОТГ  з питань особливостей інклюзивної освіти. Підсумками стали два семінари-практикуми для асистентів – вчителів на тему «Особливості навчання дітей з особливими освітніми потребами. Роль асистента вчителя в організації освітнього процесу з інклюзивним навчанням». Учасників заходів привітала директор КУ «Коростенський ІРЦ» Тетяна Василенко, яка коротко зупинилася на функціях, завданнях, послугах, які надає центр та співпраці з освітніми закладами. Для ефективнішої співпраці долучилися практичний психолог закладу Ніна Нартишева, вчитель-реабілітолог Марина Размислова, вчитель – логопед Юлія Слобоженюк, вчитель-дефектолог Ганна Козакевич та запрошений гість асистент-вчителя з Коростенської міської гімназії Лариса Бєлякова.
Під час семінару розглядались питання законодавчого підґрунтя роботи асистента вчителя, ведення документації, опрацьовувались проблемні моменти, які виникають під час виконання асистентами своїх посадових обов’язків. Надзвичайно актуальним було практичне заняття  щодо складання індивідуальної програми розвитку дитини з особливими освітніми потребами. Найбільше запитань та запитів було від педагогічних працівників приєднаних селищ Коростенської ОТГ.
Наприкінці заходу педагоги поділилися власним досвідом роботи та спільно із працівниками ІРЦ окреслили шляхи подальшої співпраці у створенні необхідних умов для повноцінного розвитку дітей з особливими потребами в умовах інклюзії. По закінченню семінару учасники отримали методичні рекомендації та презентаційні матеріали щодо організації інклюзивного навчання в закладах освіти.

 

 

Чат-бот Гаряча лінія