Жіноча Рада привітала добровольців ЗСУ у відділенні реабілітації

15 Березня 13:23

14 березня в День українського добровольця, за підтримки міського голови  Володимира Москаленка, представниці Жіночої Ради відвідали та привітали добровольців ЗСУ у відділенні реабілітації Центральної районної лікарні.

За покликом серця ці сміливі чоловіки свідомо,  добровільно пішли на війну захищати свої родини, свою Українську землю. Подякували  кожному за те, що  ризикуючи власним життям, з честю і гідністю виконують свій  військовий обов’язок. За їх мужність, відвагу, та рішучість. Побажали героям якнайшвидшої перемоги для України, щоб всі вони повернулися додому, де їх чекають дорогі серцю люди.

У відділенні реабілітації, військові отримують необхідне лікування та якісні послуги з реабілітації, саме цим і займаються професійні спеціалісти відділення лікарні.

По завершенню зустрічі передали продуктові набори військовим, надані благодійниками. Щиро подякували медичному колективу за плідну працю, та побажали успіхів в роботі. Адже,  одним  з найцінніших вкладів є в здоров’я нації.

Жіноча Рада висловлює слова вдячності  за надання благодійної допомоги: Віссаріону Митрополиту Овруцькому і  Коростенському та адміністрації магазину АТБ.

Спасибі Вам люди добрі за розуміння та допомогу!

Голова Жіночої Ради міста                                              Світлана ЗАГОРУЙКО