Жіноча Рада міста запросила на благодійний захід родин військовослужбовців та багатодітних родин

9 Травня 16:25

Восьмого травня Жіноча Рада міста мала можливість запросити любителів театрального мистецтва з багатодітних родин та родин військовослужбовців в міський Палац культури імені Тараса Шевченка. Шістдесят коростенців по запрошеннях переглянули виставу «Пасхальна кантата» від благодійного фонду «Мрія».

Вистава дуже прониклива і глибока за змістом, вразила глядачів сценічними постановками, грою професійних акторів та доречно підібраними декораціями, зумовила глядача переосмислити цінність життя та віру у світле майбутнє.

Жіноча Рада міста вдячна  БФ « Мрія» та театральному колективу за співпрацю  благодійність, за допомогу постраждалим від війни  в Україні.

Голова Жіночої  Ради міста     Світлана ЗАГОРУЙКО.