Правила безпеки під час відвідування кладовищ та вшанування пам’яті померлих

9 Травня 15:04

Наближаються поминальні дні — час після Великодніх свят, коли люди віддають шану померлим родичам та близьким.

В такі важливі для кожної родини дні, рятувальникам доводиться бути напоготові, адже як свідчить статистика пожеж в екосистемах, саме під час поминальних днів їх кількість зростає в рази.

📢❗️Шановні громадяни❗️

Коростенське районне управління закликає вас бути вкрай обережними при використанні відкритого вогню та не забувати про елементарні правила безпеки й поведінки у місцях масового перебування людей, не залишайте свічки без нагляду, не спалюйте сміття та інші відходи, як на території кладовищ, так і поза їх межами, стежте за своїми дітьми, говоріть із ними про небезпеки сьогодення та навчайте правил безпечної життєдіяльності.

У разі виявлення вибухонебезпечного предмета, то:

✅ зупиніться;

✅ не торкайтеся;

✅ відійдіть на безпечну відстань, якомога далі;

✅ попередьте оточуючих;

✅ телефонуйте 101.