Жіноча Рада міста з «Місією  добра »

9 Червня 14:21

Нещодавно за підтримки міського голови В.Москаленка  представниці Жіночої Ради міста, відвідали підопічних  в «Будинку Сестринського Догляду».

У відділенні  перебувають  30  хворих, які потребують паліативної допомоги. Ці люди не мають залишатися наодинці зі своїми  проблемами у важкий для них період  де життя, побудоване на індивідуальних потребах.  Медичними працівниками  створенні  необхідні умови наближенні  до домашніх, адже більшість  самотні, покинуті рідними людьми. І поки в країні війна  у закладі всіляко намагаються триматися, підтримуючи один одного. В  ході відвідин поспілкувалися з підопічними,  працівниками колективу висловили  їм свою підтримку та передали   необхідну  благодійну допомогу.

Жіноча Рада міста, вдячна за надання благодійної допомоги Віссаріону  Овруцькому і  Коростенському  за надання благодійної допомоги.

Голова Жіночої Ради     Світлана ЗАГОРУЙКО.