Жіноча Рада міста вітає з Новим Роком та наступаючим Різдвом Христовим!

5 Січня 13:55

Шановні жителі коростенської громади!

Жіноча Рада міста, щиро вітає вас з Новим Роком і наступаючим Різдвом Христовим  зі світлими святами, які об’єднують у собі наше сьогодення і мрії про краще майбутнє для України.

Війна змусила нас відтермінувати частину планів, проте віримо що прийдешній рік стане роком  нашої спільної Перемоги.

Сьогодні за волю та незалежність України стоїть весь український народ, кожен на своєму фронті робить  неймовірні речі за ради мирного майбуття, захоплюючи світ своєю мужністю та стійкістю.

Цього року у Різдво Христове нас об’єднує одна молитва – про перемогу над  російським окупантом, про Божий захист України і її героїчних воїнів, про мирне небо і безпеку людей.

Бажаємо, щоб розкидані по світу українські  родини  возз’єдналися, щоб усі захисники повернулися живими додому, у кожній домівці панувала злагода, любов і щастя.

Зичимо усім міцного здоров я, втілення у життя добрих задумів, а головне – миру та процвітання нашій громаді у вільній Україні!

Голова Жіночої Ради Світлана ЗАГОРУЙКО