Жіноча Рада міста вітає з Днем Матері!

12 Травня 16:14

Дорогі, любі наші матері коростенської громади!

Жіноча Рада міста  щиро вітає вас з великим святом для кожного з нас –

Днем МАТЕРІ!

Це одне з самих зворушливих свят, тому що кожен з нас з дитинства і до своїх останніх днів несе в своїй душі єдиний і неповторний образ – образ своєї мами, яка все зрозуміє, простить, завжди пожаліє і буде самовіддано любити незважаючи ні на що. В час війни, горя і болю, кожен українець святкуватиме цей день з особливими відчуттями. Велика любов до матері України надихає сьогодні мільйони українців на героїчну боротьбу. Велика любов до матері, яка дала тобі життя, вселяє силу і прагнення перемогти. Молитви мільйонів українських матерів невидимим омофором вкривають і захищають Україну, кожного воїна, кожну сім’ю і дитину.

Схиляємо голову перед усіма матерями! Немає нічого сильнішого, ніж свята материнська любов.

У цей день хочемо побажати перемоги, міцного здоров’я Вам і Вашим дітям! Злагоди у сім’ях! Опіки і благодаті Вам від Богородиці!

З повагою голова Жіночої Ради                                                                    Світлана ЗАГОРУЙКО