Жіноча Рада міста вдячна за надання благодійної підтримки

22 Червня 10:26

18 червня за ініціативи міського голови В.В. Москаленка,  Жіноча Рада міста на благодійних засадах запросила 80 коростенок  матерів-героїнь, матерів багатодітних родин, матерів сім’ї, які опинилися в складних життєвих обставинах на показ вистави «Там, де нас нема…»  коростенського аматорського  народного театру
 «Креатив», яка відбулася в міському палаці ім. Т.Г. Шевченка.
Вистава дуже прониклива і глибока за змістом, в якій поєднання гумору і реальності нелегкого буденного життя, порушення актуальних проблем сьогодення та прекрасна гра акторів. Завжди хороші декорації та правдивість образів і сюжетів. В залі дзвенів веселий сміх, найчастіше гучні оплески й море овацій.
 Жіноча Рада міста вдячна режисеру Валентині Степанчук та колективу театру за надання благодійності.

Спасибі Вам, за людяність та добро!

Голова  Жіночої Ради міста  Світлана ЗАГОРУЙКО