Жіноча Рада міста щиро вітає всіх із 32 – річницею Збройних  сил  України!

6 Грудня 12:12

На долю військовослужбовців – випало важке випробування війною. Сьогодні ви, наче незламний щит, захищаєте український народ, свою державу і цілий світ від жорстокості та російської агресії. За  право жити власним розумом на своїй Богом даній землі дається нам дорогою ціною. Тисячі українських  синів та доньок  віддали свої життя, аби зупинити ворога.  Їх подвиг завжди пам’ ятатиме  український народ  і весь світ,  вони навіки вписали свої імена в історію України.

Сьогодні  ми низько вклоняємося усім, хто врятував Україну !  Збройні сили України – наша надія та запорука  державної незалежності, гарант безпеки  нашого суспільства. Прийміть найщиріші  слова привітання  з нагоди Дня Збройних Сил України!  Бажаємо Вам міцного здоров ‘я, підтримки, незгасної енергії, впевненості в завтрашньому дні. Успішного вам виконання  поставлених завдань та завжди щасливого повернення додому!  Нехай вас оберігає Бог та дарує вам сили і витримки.

Слава Збройним силам України!  Чекаємо вас з Перемогою!

Голова Жіночої  Ради         Світлана  ЗАГОРУЙКО.