Жіноча Рада міста привітала військових Збройних Сил України

7 Грудня 14:22

День Збройних Сил України відзначається щорічно 6 грудня.

Сьогодні це свято  відзначається з гордістю та пошаною, саме ЗСУ – це щит України, наша опора і захист. Найкращі сини і дочки України борються за незалежність і свободу своєї Батьківщини.

Саме в цей день Жіноча Рада міста відвідала щоб привітати військових коростенців які контролюють ситуацію  вздовж  українсько  – білоруського  кордону.

За період війни це друга поїздка, відвідуючи в період літа пообіцяли приїхати з вітанням до свята.

Перебуваючи серед них, спілкуючись розумієш, що панує дружба, взаєморозуміння, та повага один до одного.

Молодці так тримати!

Українські військові – це справжня армія незламних та нескорених бійців патріотів, які демонструють мужність, звитягу, силу духу, волю та бажання перемогти ворога.

Саме на Збройні Сили покладають надію українці, які мріють про мир, процвітання країни

та її славу!

У цей день ми схиляємо голови перед пам’ятю героїв, які віддали своє життя за нашу благословенну українську землю. Вічна їм слава!

Дякуємо матерям, які виховали синів, котрі сміло вдягли військову форму, обрали професію захисника, а в умовах війни на передовій боронять нашу Землю!

Шановні військові, сердечно вітаємо Вас зі святом, бажаємо не втрачати віри, завжди пам’ятати, що вдома на вас чекають рідні та близькі люди, які щодня підносять до Бога свої молитви за Вас!

Слава Збройним Силам України!

Голова Жіночої Ради міста Світлана ЗАГОРУЙКО