Жіноча Рада міста організувала благодійний захід для жінок ветеранів

9 Травня 16:45

З нагоди відзначення в Україні Дня пам’яті та перемоги над нацизмом у Другій світовій війні,  за підтримки  міського голови  Володимира Москаленка  по благословенню Віссаріона Митрополита  Овруцького  і  Коростенського Жіноча Рада міста організувала благодійний захід для коростенок, яким за дев’яносто.  Делегація на чолі з кліриком собору «Різдва Христового»  священиком  Валентином Шевченком спільно з головою Ради ветеранської організації коростенського відділку  залізниці Іллею Коваленком та представниками президії  за адресою проживання  відвідали та привітали коростенок – осіб з інвалідністю в наслідок війни, колишніх в’язнів нацистських таборів та ветеранів праці.

Завжди приємно вітати людей, які надихають своїм оптимізмом і невимовною жагою до життя. Ми подякували за героїзм та тяжку  багаторічну працю, побажали всім здоров’я, родинного благополуччя  та довголіття!

Доземний уклін і безмежну вдячність отримали ветерани від нашого покоління за можливість жити без фашизму в цьому світі. П’ятнадцятьом жінкам-коростенкам, які пережили жахіття Другої світової війни, було надано продуктові набори.

Жіноча Рада міста, вдячна за надання  постійної благодійної допомоги                      Віссаріону Митрополиту  Овруцькому і  Коростенському.

Голова Жіночої Ради міста    Світлана  ЗАГОРУЙКО