Жіноча Рада міста організувала благодійний захід для діток, до Дня Конституції України !

27 Червня 14:54

За підтримки міського голови Володимира Москаленка на передодні відзначення державного свята – Дня Конституції України, Жіноча Рада організувала  благодійний захід для діток з багатодітних родин.

27 червня організована група відвідала Коростенський Краєзнавчий музей, де ознайомилися з матеріалами природи, історії та культури древлянського краю, зацікавили відвідувачів речові пам`ятки: зразки старовинного одягу, килимів та ремісничих виробів Житомирського Полісся, меморіальні речі видатних земляків. Найціннішими експонатами є зразки мінералів, зброя XIIIXIX століть, знаряддя праці поліщуків, предмети народного декоративного – ужиткового мистецтва.

З уважністю розглядали  експозицію особистих речей, документів, зброї про Героїв Коростенщини, які загинули в період російської війни.

Важливо, що присутні ознайомилися з  пам`ятками нашого міста, спрямований на підвищення обізнаності громадськості з різноманіттям багатовікової історії та культурної спадщини древлянського краю.

По завершенню заходу подякували присутнім за приємну зустріч  та побажали мирного неба, здоров` я та життєвого добра. Відвідувачі залишилися вражені від почутого та переглянутих експонатів.

Жіноча Рада міста висловлює слова вдячності  за надання благодійної допомоги директору Коростенського  Краєзнавчого музею  Польгуй Володимиру Івановичу та працівникам музею за співпрацю.

Голова Жіночої  Ради                    Світлана ЗАГОРУЙКО.