Жіноча Рада міста організувала благодійний захід для багатодітних родин

1 Лютого 16:37

Жіноча Рада міста організувала благодійний захід для багатодітних родин, запросивши на музично – театральну виставу «Різдвяне диво», яка відбулась в нашому місті 31 січня від Благодійного Фонду “Мрія”.

В залі панувала особлива атмосфера, яка наповнила серця та нагадала найщасливіші моменти сімейного свята, а дивовижна історія неслухняної дівчинки Анни не залишила байдужою жодного глядача. Вистава передала відчуття надії та радості у цей непростий для України час.

Жіноча Рада міста висловлює слова вдячності театральному колективу за проведення благодійної вистави.

Голова Жіночої  Ради  Світлана  ЗАГОРУЙКО