Жіноча Рада міста організувала благодійні заходи до « Новорічних свят»

29 Грудня 14:42

Жіноча Рада міста організувала  благодійні заходи  до « Новорічних свят».

Наближаються новорічно-різдвяні свята, час, коли всі ми якнайбільше маємо виявляти увагу до ближніх і тих, хто потребує нашої уваги та підтримки.   За ініціативи міського голови В. Москаленка Жіноча Рада міста організувала благодійні заходи для багатодітних родин та родин, які  опинилися в складних життєвих обставинах.

24 грудня матері цих родин на благодійних засадах відвідали виставу «Схоже на щастя» житомирського театру, яка відбулася в міському палаці ім. Т. Шевченка. Це легка комедія з тонкою іронією, котра торкається головних питань людських відносин та дає можливість поглянути на своє життя під іншим кутом. В головній ролі – Герой України, народна артистка України Ада Роговцева.

Також у рамках благодійних заходів, представниці  Жіночої Ради відвідали  родини, які опинилися в складних життєвих обставинах, щоб передати продуктові набори.

У кожної  з цих сімей своя, непроста  життєва  та матеріальна ситуація.  Побажали  усім  добра, радості, великої духовної благодаті, щоб новий рік приніс миру  на українській землі.

Жіноча Рада міста вдячна за надання  благодійної допомоги:адміністрації житомирського театру, голові благодійного фонду «СВЯТИТЕЛЯ МИКОЛАЯ АРХІЄПИСКОПА  МИРЛІКІЙСЬКОГО»  Огородник Ользі Григорівні.

Голова Жіночої Ради міста   Світлана  ЗАГОРУЙКО