Чотирьом дітям-сиротам Коростенської міської територіальної громади вручено сертифікати на закупівлю власного житла

29 Грудня 14:09

Напередодні новорічних свят, 28 грудня, у Житомирській обласній державній адміністрації, за участю першої заступниці голови Житомирської ОДА Наталії Остапченко відбулась святкова подія для 4 дітей-сиріт Коростенської міської територіальної громади – вручено сертифікати та відповідні кошти на особові рахунки для закупівлі власного житла. Цьогоріч Держава та громади Житомирської області виділили на це 17 мільйонів гривень.
Загалом, сертифікати отримали 52 особи.
Серед отримувачів даної компенсації є студенти, військовослужбовці, медики, пекарі, представники інших робітничих професій, а також ті, хто давно перебувають у черзі на житло та до цього часу не мали можливості забезпечити свою родину належними житловими умовами.