Жіноча Рада міста організувала благодійні заходи для дітей Героїв

1 Червня 12:30

До Міжнародного дня захисту дітей, яке відзначається щорічно 1 червня  за підтримки міського голови  Володимира Москаленка  Жіноча Рада міста, організувала благодійні заходи для діток захисників України, батьки яких загинули під час війни.

31 травня група з 30 юних глядачів відвідали кінотеатр «Прем єра» де переглянули мультфільм  «Інспектор Сан».

1 червня  діти  в супроводі матерів відвідали Коростенський Краєзнавчий музей де ознайомилися з історичними експонатами древлян, зібраними матеріалами з природи, етнографії та  культури Коростенщини. Діти були в захваті від почутого та побаченого.Відвідувачів вразила експозиція зібраних матеріалів, про героїв коростенщини які загинули в період російської агресії. Цими благодійними заходами ми хочемо підтримати дітей коростенських  Героїв.Цього року на превеликий  жаль, заходи пройшли в умовах війни, коли багато дітей поїхали з рідного міста.

По завершенню зустрічі всім побажали міцного здоров’я, мирного неба, щастя та здійснення їх дитячих мрій.

Жіноча Рада міста, висловлює слова вдячності  за надання благодійної допомоги:

директору ФОП  кінотеатру «Прем’єра» Малюку Ігорю Володимировичу

та директору Коростенського  Краєзнавчого музею  Польгуй Володимиру Івановичу.

Спасибі Вам люди добрі за розуміння та допомогу!

Голова Жіночої  Ради Світлана ЗАГОРУЙКО