Згідно рішення 24 сесії Коростенської міської ради VІІІ скликання від 06.07.2023 р. № 1304 з міського бюджету були виділені кошти в сумі 500 тис.грн. на капітальні ремонти (технічне переоснащення, заміну) ліфтів (ліфтового обладнання) у багатоквартирних житлових будинках!

12 Липня 16:02

Управління житлово-комунального господарства виконавчого комітету Коростенської міської ради повідомляє, що рішенням 24 сесії Коростенської міської ради VІІІ скликання від 06.07.2023 р. № 1304 з міського бюджету були виділені кошти в сумі 500 тис.грн. на капітальні ремонти (технічне переоснащення, заміну) ліфтів (ліфтового обладнання) у багатоквартирних житлових будинках в рамках «Положення про дольову участь співвласників у фінансуванні робіт з реконструкції, капітального ремонту багатоквартирних житлових будинків», затвердженого рішенням 12 сесії Коростенської міської ради VІІІ скликання від 23.12.2021 р. № 705.

З повним змістом Положення можна ознайомитись на офіційному сайті Коростенської міської ради <http://korosten-rada.gov.ua> в розділі: Міська рада → Управління та відділи → Управління житлово-комунального господарства → Діяльність → Житлово-комунальне господарство →  Нормативно-правова база → Рішення Коростенської міської ради → від 23.12.2021 р. № 705 «Про затвердження Положення про дольову участь співвласників у фінансуванні робіт з реконструкції, капітального ремонту багатоквартирних житлових будинків» або за посиланням:

У разі, якщо співвласники будинку мають бажання на умовах співфінансування, визначених зазначеним, отримати кошти місцевого бюджету на проведення реконструкції, капітального ремонту свого будинку, вони через уповноважену особу можуть подати до виконавчого комітету міської ради заяву щодо включення житлового будинку до переліку на проведення реконструкції, капітального ремонту  у 2023 році.

Заяви щодо включення житлових будинків до переліку на проведення реконструкції, капітального ремонту у поточному бюджетному році будуть прийматись виконавчим комітетом міської ради до 01.08.2023 р.