#ЗдороваНація: спортсмени Житомирщини вибороли низку нагород на чемпіонаті України з сучасного п’ятиборства

13 Лютого 16:22

Про це повідомляє Управління національно-патріотичного виховання, молоді та спорту Житомирської ОВА.

Так, у м. Львові триває зимовий чемпіонат України з сучасного п’ятиборства, на якому спортсмени Житомирщини здобули гарний результат.

За підсумками трьох змагальних днів спортсмени відділення сучасного п’ятиборства ЖДЮСШ “Авангард” Житомирської обласної ради здобули наступні нагороди:

Данило Сич – чемпіон України серед юнаків у категорії U19;

команда юнаків у складі Данила Сича, Владислава Тищенка та Володимира Головецького посіла перше місце у командному заліку;

команда юніорів у складі Данила Сича, Іллі Ковальова та Владислава Тищенка – 3 місце;

Валерія Бебешко виборола срібну медаль серед дівчат U19 та 3 місце – в категорії юніорки;

Нагадуємо, що у Житомирі відбувся чемпіонат області з голболу серед спортсменів із порушеннями зору.