#ЗдороваНація: на Житомирщині пройшли два чемпіонати області з пара-армрестлінгу та пауерліфтингу

14 Листопада 15:19

Як повідомляє Управління національно-патріотичного виховання, молоді та спорту Житомирської ОВА, 11 листопада в місті Новоград-Волинський відбувся чемпіонат області з пара-армрестлінгу серед осіб з інвалідністю.

Всі учасники змагань показали гарні результати і тепер готові до чемпіонату України, який заплановано на 18-20 листопада.

Також 12 листопада у місті Житомир відбувся чемпіонат області з пауерліфтингу серед осіб з інвалідністю (жим лежачи).

Для підняття спортивного духу та конкуренції були запрошені активні спортсмени – студенти Житомирського медичного інституту.

На обох спортивних заходах щиро привітав учасників начальник Управління національно-патріотичного виховання, молоді та спорту ОВА Сергій Козловець.

Вітаємо спортсменів та тренерів із чудовими результатами!