Топ теги:
Попередження

Завдання поставлено, роботу розпочато!

24 Вересня 14:17

Сьогодні відбулось перше засідання робочої групи з  формування реєстрів водних об’єктів, лісових ресурсів, об’єктів комунальної власності, що знаходяться на території Коростенської міської територіальної громади.
Робоча група створена розпорядженням міського голови Володимира Москаленка на виконання доручення Прем’єр-міністра України та протокольного рішення за підсумками наради щодо виконання завдання пункту 5 Рішення Ради національної безпеки і оборони України від 15.04.2021 р. «Про заходи державної регіональної політики на підтримку децентралізації влади», введеного в дію Указом Президента України від 29.04.2021 р. №180/2021.
Враховуючи специфіку, масштабність та складність питання до робочої групи увійшли заступники міського голови, фахівці профільних відділів виконавчого комітету Коростенської міської ради та Коростенської районної державної адміністрації, керівники таких установ як відділ у Коростенському районі Головного управління Держгеокадастру у Житомирській області, Коростенського підрозділу Житомирської експлуатаційної дільниці басейнового управління водних ресурсів річки Прип’ять, керівники підприємств лісового господарства та старости сіл Коростенської міської територіальної громади.
Завданням робочої групи є до 1 грудня 2021 року сформувати реєстри водних об’єктів, лісових ресурсів, об’єктів нерухомого майна комунальної власності, що знаходяться на території Коростенської міської територіальної громади.

 

 

Чат-бот Гаряча лінія