Засідання робочої групи з розробки Плану дій сталого енергетичного розвитку Коростенської МТГ до 2030 року

7 Вересня 8:52

03 вересня в приміщенні міськвиконкому відбулось I засідання робочої групи з розробки Плану дій сталого енергетичного розвитку Коростенської міської територіальної громади до 2030 року.
Розробка даного документу відбувається у співпраці з Асоціацією «Енергоефективні міста України» та ГО «Екоклуб».
Так, під час засідання Ольгою Лящук, заступницею виконавчого директора ГО «Екоклуб», та Галиною Журавською, експерткою з муніципального менеджменту, були презентовані перші напрацювання стратегічного документу Коростенської громади, а підсумком стало спільне обговорення учасниками заходу додаткового збору необхідної інформації та визначення наступних кроків подальшої співпраці.
Презентаційні матеріали:
ПДСЕРК Коростенської МТГ – Галина Журавська, експертка з муніципального менеджменту
Оцінка вразливості та адаптація до змін клімату Коростенської МТГ – Ольга Лящук, заступниця директора ГО "Екоклуб"

Додатково:
Коростенська міська територіальна громада стала підписантом європейської ініціативи «Угода мерів по клімату та енергії» у лютому місяці поточного року.
Дана ініціатива об’єднує тисячі місцевих, регіональних та національних органів влади, які задля спільної мети по досягненню кліматичних та енергетичних цілей добровільно взяли на себе зобов’язання:
– скоротити викиди СО2 (та, за можливості, інші парникові гази) на своїй території, щонайменше на 30% до 2030 року шляхом підвищення енергоефективності та росту використання відновлювальних джерел енергії;
– підвищити стійкість до змін клімату шляхом адаптації.
(детальніше за посиланням http://com-east.eu/uk/)

Управління економіки
виконавчого комітету