Про прийняття рішення про приватизацію 2 об’єктів комунальної власності

7 Вересня 8:11

На  виконання рішення Коростенської міської ради (друга сесія VІІ скликання) № 41 від 24.12.2020 р. «Про затвердження переліку  об’єктів  комунальної власності, що  підлягають  приватизації в 2021 році», рішення Коростенської міської ради (восьма сесія VІІІ скликання) № 425 від 19.08.2021 р. «Про включення до переліку об’єктів комунальної власності, які  підлягають приватизації у 2021 році, нежитлового вбудованого приміщення №1 загальною площею 58,6 кв.м за адресою: вул. Героїв Небесної Сотні, 3-А,  м. Коростень, Житомирська область», керуючись положенням «Про діяльність  аукціонної комісії для приватизації об’єктів  комунальної власності Коростенської міської територіальної  громади», у  відповідності  до  вимог  р.ІІ ст.10, ч.4 ст.15 Закону України  «Про  приватизацію державного і комунального майна»,  п.1, п. 20 ч.4 ст. 42   Закону  України  «Про місцеве  самоврядування в Україні»

розпорядженням міського голови №435 від 06.09.2021р. прийнято  рішення про приватизацію та створення тимчасової  аукціонної комісії   для  приватизації шляхом проведення аукціону з умовами  нежитлової будівлі загальною площею 355,6 кв.м за  адресою: вул. Південна,14, м.Коростень, Житомирська обл.
розпорядженням міського голови №436 від 06.09.2021р. прийнято  рішення про приватизацію та створення тимчасової  аукціонної комісії   для  приватизації шляхом проведення аукціону з умовами  нежитлового вбудованого  приміщення  загальною  площею  58,6 кв.м за адресою: вул. Героїв Небесної Сотні (вул. Табукашвілі), 3-А, приміщення 1, м. Коростень, Житомирська обл.