Засідання оперативного штабу з режиму підвищеної готовності Коростенської МТГ щодо забезпечення безпеки громадян, захисту найважливіших об’єктів інфраструктури від терористичних посягань і виникнення інших надзвичайних ситуацій

16 Грудня 14:03

Відбулось засідання оперативного штабу з режиму підвищеної готовності Коростенської МТГ щодо забезпечення безпеки громадян, захисту найважливіших об’єктів інфраструктури від терористичних посягань і виникнення інших надзвичайних ситуацій.

Під час роботи штабу було заслухано доповіді начальника Коростенського районного відділу Управління СБУ Андрія Демченка, начальника районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки Вадима Філоненка, командира військової частини А-7309 Олексія Абдурахманова.

Доведено до відома присутніх порядок оповіщення населення у разі загрози виникнення НС, укриття населення міста в захисних спорудах, укриттях.

Про організацію охорони громадського порядку та дотримання правил пожежної безпеки під час Новорічних та Різдвяних свят заслухано інформацію начальника Коростенського районного управління поліції Дмитра Геращенка та начальника Коростенського управління Головного управління ДСНС Сергія Рудзика.

В засіданні оперативного штабу взяли участь голова Коростенської райдержадміністрації Юрій Тарасюк, представниця Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини в північних областях Вікторія Пєхова та регіональний представник Уповноваженого ВРУ з прав людини в Житомирській області Петро Грибан.