Зі 100-річчям привітали найстаршу жительку Грозинського старостинського округу

16 Грудня 13:28

15 грудня жителька с. Грозине Грозинського старостинського округу Клинецька Марія Петрівна відзначила 100-літній ювілей.

Ювілярку прийшли привітати голова Коростенської міської територіальної громади Володимир Москаленко, заступник міського голови Володимир Корнійчук, заступниця міського голови Наталія Чижевська, староста Грозинського старостинського округу Валентина Ткачук.

Народилася Марія Петрівна 15 грудня 1921 році. У ІІ Світову війну за 7 днів до Перемоги загинув чоловік, пережила два голодомори, перед війною два рази перехворіла тифом. Працювала в колгоспі села Гута Ксаверівська Народицького району.

З нагоди ювілейного Дня народження Володимир Васильович побажав міцного здоров’я, бадьорості духу, кожного дня знаходити привід посміхнутися і в гар­но­му та оп­ти­міс­тично­му нас­трої діждати до чергового 105–го юві­лею.