Засідання міської комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій

26 Лютого 8:06

В залі засідань Коростенської міської ради 24 лютого проведено чергове засідання міської комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій. На розгляд комісії винесені питання:
1. Про виконання попереднього рішення комісії «Про заходи пожежної безпеки та запобігання виникнення надзвичайних ситуацій в місцях з масовим перебуванням людей під час проведення Новорічних та Різдвяних свят (Протокол № 39 від 27.11.2020 року)».
2. Про дотримання протиепідемічних заходів у закладах освіти Коростенської міської територіальної громади на період карантину у зв’язку з поширенням коронавірусної хвороби (COVID-19).
3. Про Комплексний план заходів щодо збереження та розвитку фонду захисних споруд цивільного захисту Коростенської міської територіальної громади на 2021 – 2022 роки.
4. Про укладання договорів на експлуатацію складових газорозподільної системи, з відповідними актами розмежування балансової належності та експлуатаційної відповідальності сторін між Коростенським відділенням АТ «Житомиргаз», власником (користувачем) відомчої мережі та споживачем.
5. Про заходи щодо попередження виникнення надзвичайних ситуацій та небезпечних подій в зимово-весняний період на території Коростенської територіальної громади.
6. Про продовження карантинних обмежень до 30 квітня 2021 року та протиепідемічні заходи пов’язані з поширенням коронавірусної хвороби (COVID-19).
7. Про виконання попереднього рішення комісії «Про початок дослідної експлуатації системи оповіщення керівного складу цивільного захисту міста Коростеня «ALARM DTR» (Протокол № 6 від 29.11.2019 року)».
В ході проведення засідання акцентовано увагу на розгляді шостого питання «Про продовження карантинних обмежень до 30 квітня 2021 року та протиепідемічні заходи пов’язані з поширенням коронавірусної хвороби (COVID-19)».
В обговоренні питання брали участь члени комісії, запрошені на комісію представники установ та організацій міської територіальної громади.