Засідання координаційної ради з питань сім’ї, гендерної рівності, запобігання домашньому насильству та протидії торгівлі людьми

22 Грудня 11:34

В конферецзалі Коростенської міської ради відбулось засідання координаційної ради з питань сім’ї, гендерної рівності, запобігання домашньому насильству та протидії торгівлі людьми. На засіданні обговорили статистику випадків вчинення домашнього насильства по Коростенській міській територіальній громаді та проблемні питання взаємодії суб’єктів з надання допомоги постраждалим від домашнього насильства та органів поліції у Коростенській міській територіальній громаді. Підвели підсумки проведення Всеукраїнської акції “16 днів проти насильства” та виконання Закону України “Про протидію торгівлі людьми”.

• заклади освіти;
  • Коростенський міський центр соціальних служб;
  • служба у спарвах людей;
  • поліція Коростенського РУП;
  • Коростенська окружна Прокуратура.

Було внесено зміни до складу комісії, до неї увійшли:

• поліцейський офіцер громади;
  • денний центр соціально-психологічної допомоги особам, постраждалим від домашнього насильства;
  • муніципальний консультант проєкту “Міста і громади вільні від домашнього насильства”
  • Коростенське районне відділення №1 філії державної установи “Центр пробації” у Житомирській області.

Підведено підсумки роботи з питань запобігання та протидії домашньому насильству за 2023 рік. Надано пропозиції до плану роботи на 2024 рік.

На заході був присутній заступник міського голови Олександр Синицький

Роботу координаційної ради з питань сім’ї, гендерної рівності, запобігання домашньому насильству та протидії торгівлі людьми підтримує Фонд Народонаселення ООН в Україні – UNFPA Ukraine