Запрошуємо до обговорення орендної плати за майно комунальної власності!

20 Липня 11:51

Запрошуємо до обговорення розрахунку орендної плати за майно комунальної власності Коростенської міської територіальної громади!

Шановні
депутати, балансоутримувачі майна комунальної власності Коростенської міської територіальної громади, орендарі, представники громадських організацій та усі зацікавлені!

Запрошуємо на круглий стіл щодо обговорення проєкту рішення Коростенської міської ради «Про затвердження Методики
розрахунку орендної плати за майно комунальної власності Коростенської міської територіальної громади»

Захід відбудеться 22.07.2021 року о 14:00, каб. №13 виконавчого комітету Коростенської міської ради
(вул. Грушевського, 22, м. Коростень)

Ознайомитись матеріалами можна в розділі "Регуляторна політика"/"Проекти регуляторних актів" за посиланням.
Відділ комунальної власності50630