Запобігання торгівлі людьми. Підтримка поруч!

29 Лютого 16:54

Торгівля людьми є надзвичайно глобальною та прибутковою злочинною індустрією в світі. Воєнний конфлікт, який вибухнув в Україні сприяє поширенню торгівлі людьми в різних її формах.

З метою запобігання торгівлі людьми, виявлення осіб, які будуть, або були втягнуті в злочинну схему торгівлі людьми та стали жертвами цього злочину, для фахівців Коростенської громади було проведено тренінг: «Впровадження Національного механізму взаємодії суб’єктів, які здійснюють заходи з протидії торгівлі людьми в Житомирській області. Регіональний компонент в Коростенському районі».

До участі в тренінгу були запрошені керівники, спеціалісти Управління праці та соціального захисту населення виконавчого комітету Коростенської міської ради на чолі з начальником Єсіним І.В., Управління соціальної політики Коростенської військової адміністрації, начальник та спеціалісти служби в справах дітей виконавчого комітету Коростенської міської ради, психологи освітніх закладів міста, Коростенської міський центр соціальної служби, Прокуратури, Коростенського міського центру зайнятості, фахівці Денного центру соціально-психологічної допомоги особам, які постраждали від домашнього насильства.
Учасники тренінгу розглянули шляхи потрапляння в ситуації торгівлі людьми, ознайомились з алгоритмом дій у разі виявлення осіб, постраждалих від торгівлі людьми та морально-етичними принципами роботи з постраждалими, вивчали законодавство України щодо протидії торгівлі людьми.

Присутні обговорили життєві випадки, які призвели до того, що прості люди стали жертвами торгівлі людьми та як можна було запобігти таким негативним випадкам в нашому суспільстві. Визначили роль громад в протидії торгівлі людьми.

Тренінг було проведено в рамках проєкту Жіночого інформаційно-консультативного центру за підтримки Агенції США з міжнародного розвитку та представництва МОМ в Україні.

Якщо ви або ваші близькі та знайомі постраждали від торгівлі людьми звертайтесь до:

• Управління соціальної політики Коростенської районної військової адміністрації, відділ підтримки сім’ї та координації надання соціальних послуг, м.Коростень, вул І. Франка, 5, каб. 11, тел (04142) 5-03-28;
  • 1547- Гаряча лінія з протидії торгівлі людьми;
  • 527- Національна Гаряча лінія з питань протидії торгівлі людьми;
  • 102 – Поліція;
  • 112 – Служба екстреної допомоги в ЄС.

Підтримка поруч!