Топ теги:
Попередження

Будинок культури УВП УТОС

Директор
Никоненко Світлана Миколаївна

Контакти:

Адреса:

11500

м.Коростень,

вул. Шолом-Алейхема, 36

Телефони:
(04142)4-40-18

(04142)4-47-06

Понеділок–п’ятниця
08:00 до 17:00
Обідня перерва
12:00 до 13:00

 

Загальна інформація

Будинок культури учбово-виробничого підприємства УТОС відкрито в 1971 році.

 

 

Будинок культури УВП УТОС є духовним центром людей-інвалідів по зору. Він має глядацьку залу на 600 місць, залу лекційну на 200 місць. Спортивний зал, бібліотеку з читальним залом на 40 місць, а також методичні кабінети і кімнати для гурткової роботи.

В 1960 році було створено драматичний колектив, першим керівником якого була Кіпніс Євгенія Борисівна. А починаючи з 1972 року колектив очолив заслужений працівник України Бондарук Іван Григорович, який пропрацював з колективом до 2005 року. Постановою колегії управління культури облдержадміністрації від 29.06.2000р. було присвоєно звання народного аматорського колективу – народний театр.

У 1961 році було засновано хорову капелу, яка завдяки вмілому керівництву Іванченка Василя Кириловича досягла високого рівня майстерності, за що неодноразово відзначалася на різних рівнях : рішенням Міністерства культури України та Укрпрофради від 26 липня 1966 року самодіяльній чоловічій хоровій капелі присвоєно звання „Народна”, звання Почесного члена музичного товариства України присвоєно Постановою Президії правління музичного товариства України № 16 від 20.03.1968 року, нагороджена Почесною грамотою Президії Верховної ради України постановою Президії Верховної ради від 21 липня 1988 року, нагороджена Почесною грамотою Кабінету Міністрів України від 14 лютого 2001 року.

За високі творчі здобутки керівнику Народної чоловічої хорової капели Іванченку В.К. було присвоєно почесне звання „Заслужений працівник культури України”. Керував капелою Василь Кирилович до 1997 року. Пізніше колектив очолив викладач школи мистецтв Вознюк Микола Корнійович. Капела продовжує виступати і бере участь в різноманітних конкурсах. В 2008 року беручи участь у Всеукраїнському конкурсі-фестивалі хорових колективів Товариства сліпих вона здобула перше місце.

У 1971 році було створено самодіяльний змішаний хор. Засновником цього колективу став активний учасник художньої самодіяльності Михайло Ілліч Візьмітін. За період його керівництва колектив досягнув значних успіхів. Він неодноразово брав участь у республіканських музичних оглядах-конкурсах УТОС, за участь у яких відмічався дипломами та почесними грамотами. Постановою Президії Укрпрофради П-39 від 2 липня 1990 року хору присвоєно звання самодіяльного Народного хору. В квітні 1993 року рішенням міської ради хору присвоєно звання Самодіяльного Народного хору ім. М.Візьмітіна –організатора хору.

Окрім вищезгаданих колективів, на даний час в будинку культури займається два вокальні ансамблі, чоловічий та жіночий, солісти-вокалісти, чоловічий квартет, який за недовгий період свого існування ( 4 роки) досяг чималих успіхів, а саме : став лауреатом Всеукраїнського музичного огляду-конкурсу УТОС, який проходив у жовтні 2006 року в м.Євпаторія.

При Будинку культури працює літературне об’єднання. Значна увага в роботі будинку культури приділяється дітям.

Починаючи з 1971 року в будинку культури працюють спортивний та тренажерний зали.

Очолює колектив Будинку культури УВП УТОС Никоненко Світлана Миколаївна.

На даний час в Будинку культури УТОС діють :

  • самодіяльна Народна хорова капела ім.Візьмітіна
  • чоловічий вокальний ансамбль
  • чоловічий вокальний квартет
  • драматичний народний театр
  • духовий оркестр
  • вокально-інструментальний ансамбль
  • вокальний гурток
  • гурток художнього читання
  • дитячий вокальний ансамбль

Галерея зображень

  Будинок культури УВП УТОС

Чат-бот Гаряча лінія