Топ теги:
Попередження

Заходи безпеки під час Водохреща!

17 Січня 11:49

19 січня всі православні християни відзначатимуть одне з головних свят – Водохреща. Для того, щоб свято не обернулося трагедією необхідно чітко дотримуватися правил поведінки перебування на воді та льоду. Щорічно рятувальники забезпечують безпеку цих заходів. Для цього чітко визначаються місця для купання, обстежуються днища водоймищ та вживаються додаткові заходи безпеки. Тож, всі охочі зможуть належно вшанувати християнські традиції у спеціально обладнаному для цього місці, без ризику для життя.
Пам’ятайте, неприпустимим є купання в необладнаних для цього місцях та з неперевіреним дном. Не можна розпочинати Хрещенські забави без представників служб порятунку і медичних працівників та купання дітей без нагляду батьків чи дорослих. Не можна пірнати у воду безпосередньо з льоду. При груповому купанні, кількість людей, що знаходиться у воді, не повинна перевищувати трьох осіб.
Рятувальники Коростеня звертається до громадян та нагадують про важливість дотримання правил безпеки під час купання на Водохреща. Перш ніж зануритися у водойму, пам’ятайте:
людям із захворюваннями серцево-судинної чи дихальної систем краще утриматися від купання;
заходити у воду дітям можна тільки з дозволу та під наглядом батьків;
для здорової люди достатньо буде зануритися у воду до 10-15 секунд, після чого одразу вийти на берег;
після купання обов’язково витріться рушником та переодягніться у сухий одяг, щоб запобігти переохолодженню;
не заходьте у воду у стані алкогольного сп’яніння.
«Шановні жителі міста та району! Подбайте про своє здоров’я та здоров’я своїх близьких, не нехтуйте правилами безпечної поведінки на льоду. Бажаємо Вам безпечного святкування».

Чат-бот Гаряча лінія