Захід з протидії професійного вигорання для працівників системи соціального захисту Житомирської області

18 Червня 16:18

18 червня представники управління парці та соціального захисту населення Коростеньскої міської ради відвідали захід з протидії професійного вигорання для працівників системи соціального захисту Житомирської області, який відбудеться в рамках проєкту «Підтримка спроможності системи соціального захисту населення щодо реєстрації внутрішньо переміщених осіб», діяльність якого здійснюється за підтримки Агентства ООН у справах біженців в Україні. Захід організований Благодійною організацією «Благодійний фонд «Стабілізейшен Суппорт Сервісез» на тему: «Ментальне здоров’я та протидія емоційного вигоряння працівників соціальної сфери  в умовах війни». Під час заходу присутні ознайомились з презентацією: «Визначення і основні поняття психологічного благополуччя та профілактики емоційного вигоряння». Різні види стресу. Комунікація з людиною, яка відсуває стрес. Діагностика професійного вигорання. Піраміда Ділтса. Прослухали міні-лекцію і  виконали практичні вправи: «Психологічне розвантаження, аналіз і діагностика фізичного і психологічного стану. Аналіз індивідуального стилю діяльності і протидії емоційного вигоряння». Ознайомились з методами самодопомоги і пошуку власних психологічних ресурсів відновлення і адаптації до професійної діяльності в умовах війни. Працювали з сучасними техніками та методами стабілізації емоційного стану. Освоїли теми:  “Розвиток емоційного інтелекту в стресових умовах” та “Емоційний інтелект у професійній діяльності”.