Захід до Всеукраїнського дня бібліотек в Коростенській міській центральній бібліотеці

29 Вересня 14:00

До Всеукраїнського дня бібліотек в Коростенській міській центральній бібліотеці вшановували працю хранителів історії, літератури, мистецтва, творчості, винаходів та відкриттів – працю бібліотекарів. Захід проходив у формі biblioвізії оборони: «Озброєні книгою: тримаємо культурний стрій».
Бібліотекарів вітали та нагородили грамотами та подяками: заступник міського голови Наталія Чижевська, начальник відділу культури виконавчого комітету Коростенської міської ради Ольга Козаченко та голова міської організації профспілки працівників культури Ірина Пасічник-Прокопенко, директорка бібліотеки Галина Боцман.
Відвідати бібліотеку – ніби доторкнутися до вічного. І це вічне творять не тільки автори книг, а й працівники бібліотек. Про що свідчить шана і повага читачів, прагнення працівників бібліотек створити в своїх читальних залах атмосферу для відпочинку думок, сердець любителів книжок. З цією метою проводяться різноманітні тематичні виставки, творчі вечори, конкурси: «Краща бібліотека Публічної бібліотеки Коростенської МТГ», «І проросла державність України, щоб не загинути уже в віках».
Бібліотекарі нашої громади підтримують своїх користувачів та одне одного, надають актуальні послуги та згуртовують людей навколо важливих проєктів – допомагають захисникам України та тим, хто вимушений покинути свої домівки. Під час заходу було проведено акцію «Скринька натхнення» та зібрано 6200 гривень для підтримки наших захисників.
В бібліотеках громади Коростеня працюють творчі люди, які виборюють перемогу на культурно-поетичному фронті. Хвилююче-патріотичний вірш про війну, любов, смуток, бажання перемоги для України написала та прочитала для всіх присутніх Марина Пашинська.
Від душі привітали працівників бібліотек викладачі школи мистецтв ім. Анатолія Білошицького, гурт SAMI. Для працівників бібліотек лунали привітання, адже бібліотека – це справжня скарбниця, яка зберігає пам’ять та мудрість народів.
Тож, вітаємо з Всеукраїнським днем бібліотек! Хай кожного дня відвідують ваші затишні читальні нові читачі. Хай полиці заповнять нові книги, а бібліотека буде тим місцем, куди хочеться прийти, де завжди цікаво і захоплююче! Здоров’я Вам, миру та затишку в домі, досягнення цілей та здійснення мрій.