Захід до Дня Збройних Сил України

6 Грудня 16:51

«В своїй хаті своя й правда,

І сила, і воля.» – Т.Г. Шевченко.

Наш спокій, наші світанки та заходи, ранкова кава – все це ми маємо завдяки неймовірній титанічній праці, безсонним ночам наших захисників.
І сьогодні, 6 грудня, відбувся захід, присвячений Дню Збройних Сил України, який розпочато вшануванням пам’яті загиблих Героїв України хвилиною мовчання.
Міський голова Володимир Москаленко наголосив, що сьогодні Коростенська громада опікується військовими, які не тільки знаходяться на нашій території, а й військовими-коростенцями, які боронять Україну на передових позиціях.
«Для нас честь допомагати та опікуватись військовими зараз і в майбутньому,» – зазначив міський голова Володимир Москаленко.
Подяками міського голови за мужність і самовіддані дії, вірність військовій присязі були нагороджені військові 115 бригади, в тому числі Коростеського 143 батальйону територіальної громади, які стоять на захисті нашої області та громади.
Також в 143 батальйон були передані 2 генератори, які саме сьогодні були доставлені в громаду з міста-побратима Укмерге.
Військові громади також приймали вітання та подяку народного депутата України Володимира Арешонкова за баготорічну сумлінну працю, активну життєву та громадську позицію, зразкове виконання військового обов’язку та з нагоди Дня Збройних Сил України.
Зі святом, захисники та захисниці України! Дякуємо вам, що у нас є можливість працювати заради українського майбутнього, допомоги вам та вільно висловлювати свої думки солов′їною українською.
Слава Україні! Слава Героям!