#ЗаЧистеДовкілляКорТГ: Весняна Толока, новий сезон

31 Березня 14:57

Вже з завтрашнього дня в Коростенській міський територіальній громаді стартує акція “За чисте довкілля”, яка діятиме протягом квітня. Пропонуємо долучитись підприємствам громади, жителям багатоквартирних будинків до весняної толоки та покращити стан прилеглих територій.
13-14 квітня відбудеться – День благоустрою територій населених пунктів Коростенської громади з залученням комунальних підприємств та представників бізнесу, ОСББ, громадських організацій та ін. установ.

Об’єднуйтесь з сусідами, друзями, колегами та наводьте красу на прилеглих територіях вашого підприємства чи будинку. Діліться з нами своїми емоціями від спільно проведеного часу з друзями та результатами від прибирання в соціальних мережах, опублікувавши фото з хештегом “ЗаЧистеДовкілляКорТГ” .