З нагоди Всеукраїнського дня працівників культури та майстрів народного мистецтва

9 Листопада 10:31

Праця працівників культури, аматорів народного мистецтва не лише гарна, естетично наповнена, а й забезпечує духовне буття людей, сприяє зміцненню української нації, збереженню національної пам’яті й ідентичності. Саме сьогодні робота працівників культура додає нам неймовірних духовних сил, розраджує і підтримує в нелегкий час російсько-української війни.

Культура Коростенщини багата своїм різнобарв’ям: музика, живопис, літературне та рукотворне мистецтво, унікальна культурна спадщина пам’яток, аматорські і професійні виступи. Опікуються цим кожного дня працівники відділу культури і туризму виконавчого комітету Коростенської міської ради, Коростенської міської школи ім.Анатолія Білошицького, завідуючі клубами, учасники самодіяльних колективів, колектив Коростенського міського Палацу культури ім.Тараса Шевченка і ще багато інших людей дотичих до культурої сфери громади.

Міський голова Володимир Москаленко привітав працівників культури, подякувавши за насичений творчими, волонтерськими, благодійними заходами і відповідальною роботою впродовж року.

До вітань долучились Тетяна Вигівська, представник народного депутата України Володимира Арешонкова, Олена Харченко, заступник голови Коростенської районної ради, Ольга Козаченко, начальник відділу культури і туризму, гості, колеги та друзі.

За сумлінну працю та професійну майстерність, креативність в залученні громади до культурного надбання відзначено кращих представників галузі культури  квітами, грамотами та подяками.

Приєднуємось до вітань та бажаємо працівникам культури, майстрам народної творчості та аматорам сцени Коростенської громади здоров’я, невичерпної енергії, творчого натхнення, нових мистецьких перемог, успішної реалізації творчих ініціатив і нових культурних проектів.