З нагоди Дня працівників культури та аматорів народного мистецтва

10 Листопада 11:22

9 листопада 2021 року з нагоди Дня працівників культури та аматорів народного мистецтва в Коростенському міському Палаці культури ім.Тараса Шевченка відбулися святкові урочистості.

Міський голова Володимир Москаленко привітав присутніх, подякувавши за насичений заходами і відповідальною роботою рік. До вітань долучились народний депутат України Володимир Арешонков, голова Коростенської РДА Юрій Тарасюк, начальник віділу культури і туризму виконавчого комітету Коростенської міської ради Ольга Козаченко, а також запрошені гості, колеги та друзі.

За сумлінну працю та професійну майстерність, креативність  було відзначено кращих представників галузі культури громади грошовими преміями, квітами, грамотами та подяками.

Висловлюємо впевненість у подальшому успішному культуротворчому процесі в Коростенській міській територіальній громаді, адже без культури – немає нації.