Вітаємо активну молодь Коростенської міської територіальної громади!

9 Листопада 9:29
5 листопада відбулися установчі збори щодо формування Молодіжної ради при виконавчому комітеті Коростенської міської ради.
Зазначимо, що такий консультативно-дорадчий орган із молодіжного представництва утворюється для сприяння участі молоді у формуванні та реалізації молодіжної політики на території Коростенської міської територіальної громади, активізації громадської позиції, налагодження ефективної взаємодії між молоддю та органами місцевого самоврядування.
Відповідно до порядку денного установчих зборів, було сформовано склад Молодіжної ради при виконавчому комітеті Коростенської міської ради та погоджено зміст положення про Молодіжну раду.
До Молодіжної ради при виконавчому комітеті Коростенської міської ради увійшли:
– Бондарчук Роман Володимирович (голова правління ГО «Власний вимір»);
– Вишневський Денис Олександрович (голова ГО «Кора Хаб»);
– Волківська Діана Анатоліївна (жителька м. Коростеня);
– Гамулінська Вікторія Василівна (член ГО «Коростенська федерація волейболу»);
– Кутерженко Олександр Володимирович (голова ГО «Сейкен»);
– Охрімчук Ігор Юрійович (член ГО «Коростенська футбольна школа») – секретар Молодіжної ради;
– Ревчук Станіслав Іванович (член ГО «Відродження та захист Полісся») – заступник голови Молодіжної ради;
– Семененко Аліна Олександрівна (жителька м. Коростеня);
– Степанюк-Головач Марія Олександрівна (член ГО «БК «Коростень») – голова Молодіжної ради;
– Хоменко Світлана Сергіївна (жителька с. Васьковичі).
Щиро бажаємо членам молодіжної ради успіхів, натхнення, реалізації планів та проєктів, плідної праці на користь нашої громади.
Проєкт рішення про утворення Молодіжної ради при виконавчому комітеті Коростенської міської ради, затвердження складу та положення про неї буде винесений на найближче засідання виконавчого комітету Коростенської міської ради (орієнтовно, 17.11.2021 р.).
Протокол засідання установчих зборів щодо формування Молодіжної ради при виконавчому комітеті Коростенської міської ради.