Топ теги:
Попередження

З Міжнародним днем сім’ї!

14 Травня 10:16

 
 Шановні коростенські родини!
 
   Жіноча Рада міста, вітає вас з Міжнародним днем сім’ї!
Сім’я – це життєдайний осередок, що плекає найвищу цінність людства – дітей, цвіт нації, майбутнє народу, є невичерпним джерелом любові та тепла, міцним підґрунтям, на якому будується будь-яке цивілізоване суспільство.
 В Україні це свято ми щороку відзначаємо 15 травня. Воно народилося з безмежної любові і вдячності до тих, хто дав нам життя і виводить на самостійну дорогу, хто дбає про духовний і національний розвиток української родини. В міцній та дружній родині зберігаються і примножуються родинні звичаї, формується атмосфера високої духовності та моральності, патріотизму та щирої любові до рідного краю.
Сім’я важлива для кожної людини, з неї починається життя та розвиток дитини.
У світі багато чудес і дивовижних місць, але як би не було людина завжди буде прагнути повернутися до свого домашнього вогнища, до своєї сім’ї. Всі скарби світу нізащо не зрівняти з ласкавими маминими обіймами, ніжним цілунком дружини і щасливою дитячою усмішкою.
Шановні древляни! Щиро бажаємо кожній родині щасливої долі, міцного здоров’я, добробуту, благополуччя, миру, злагоди та любові. Нехай будуть щасливими і вдячними ваші діти, а буденні клопоти завжди радісними і приємними. Нехай для кожного з вас родина буде самою надійною фортецею, тим місцем, де завжди зрозуміють, підтримають і допоможуть.
 
                                                        Зі святом Вас коростенці!
 
                                  Голова Жіночої Ради    Світлана ЗАГОРУЙКО

 

 

Чат-бот Гаряча лінія