З Днем працівників сільського господарства!

19 Листопада 10:19

Шановні аграрії Коростенської територіальної громади! Прийміть щиріші вітання з нагоди Вашого професійного свята – Дня працівників сільського господарства!

Без праці аграріїв не можливе існування України – це аксіома, що не підлягає навіть найменшому сумніву, адже якщо є урожай, то у народі мир, спокій та достаток.

З почуттям глибокої шани і поваги щиро дякую усім працівникам сільського господарства – хліборобам, механізаторам, агрономам, садівникам, фермерам – за тяжку роботу, за розуміння і мудрість, за натруджені руки.

Хай і надалі рясно колосяться щедрими врожаями ниви, хай втілюються в життя Ваші плани, задуми та сподівання, а праця відданих трударів землі буде належно оцінена. Природні стихії хай обходять Вас стороною, а родини живуть у сімейному затишку, щасті, благополуччі та при доброму здоров’ї!

Володимир Москаленко