З Днем Гідності та Свободи

19 Листопада 10:16

21 листопада ми відзначаємо День Гідності та Свободи, вшановуючи знакові подій в нашій країні: Помаранчеву революцію 2004 року та Революцію Гідності 2013 року.

Цього дня ми  згадуємо століття боротьби наших предків за незалежність, титанічну роботу великих просвітителів, які змінили життя мільйонів українців, їх бачення світу, своєї держави і себе у світі. Пишаємось незламною і нескореною душею українського народу та з сумом вшановуємо пам’ять Небесної Сотні – їх подвиг ми будемо пам’ятати вічно, їхня мужність переказуватиметься з покоління в покоління. Вони – Герої нашого часу.

Низький уклін бійцям, які під час проведення антитерористичної операції довели усьому світу, що здатні захистити державу, зберегти життя мирних громадян, допомогти жителям сходу , які потерпають від свавілля терористів.

Від щирого серця бажаю усім нам добра, злагоди і непохитної віри в нашу єдність, силу і світле майбутнє рідної України!

Володимир Москаленко