Топ теги:
Попередження

З Днем Незалежності, Україно!

24 Серпня 13:20

30 років Незалежності України – особливе свято для кожного з нас. Це не лише День народження держави, а передусім пам’ять про усіх українців, далеких і близьких, боротьба та прагнення яких зробили нас господарями на своїй землі. Віками наш народ боровся за свободу, і, на жаль, нашому поколінню випала величезна відповідальність не тільки розбудовувати нову Українську державу, а необхідність відстоювати її єдність та цілісність.

Цього дня прошу з вдячністю згадати гарячі серця кращих синів і дочок, котрі вірили в Україну, наближали її Незалежність, і тих, хто сьогодні, не шкодуючи життя, захищає її від агресора. Нехай Господь береже вас, боронить Україну та дарує мир на нашій землі.

Наша країна заслуговує бути процвітаючою і могутньою європейською державою, а українці жити в достатку та безпеці. Наше завдання: з розумом використати її щедроти, розвивати, примножувати та рухатись тільки вперед.

У ці святкові дні від щирого серця бажаю коростенській громаді національної єдності, миру та злагоди, міцного здоров’я, добробуту, сил і наснаги в усіх справах та починаннях! Нехай у наших серцях живе віра і надія на краще, почуття гордості і любові до своєї держави!

 
Міський голова
Володимир Москаленко

 

 

Чат-бот Гаряча лінія