ЮНІСЕФ (UNICEF) продовжує реалізовувати свої проєкти

6 Лютого 14:56

Вже вкотре 6 лютого  для дітей дошкільного віку Коростенської громади міжнародна організація ЮНІСЕФ (UNICEF) надала гуманітарну допомогу – комплекти для дітей 3-7 років. До комплекту увійшли приладдя для малювання, настільні ігри, м’які іграшки для організації лялькового театру, м’ячі та інші корисні речі, які можуть бути використані, зокрема, для організації дозвілля дошкільнят під час перебування в укритті та на свіжому повітрі. Також вихователі зможуть використовувати їх у своїх щоденних заняттях.

Очільниця відділу освіти виконкому Коростенської міської ради Алла Краснокутська в інтерв’ю телеканалу «Коростень ТБ»  наголосила: «Сьогодні ми в черговий раз отримали допомогу від міжнародної організації ЮНІСЕФ.  Це 596 ігрових наборів для дітей раннього віку. Ця допомога не є одноразовою. Влітку ми отримували ігрові набори для закладів загальної середньої освіти, які використали для організації пришкільних таборів. Крім наборів для дітей,  ми отримали багато допомоги іншого спрямування, яка використовується у підвальних приміщеннях закладів освіти для комфортного перебування дітей під час сигналів повітряної тривоги».

Кожна дитина має право рости та розвиватися! Саме тому ЮНІСЕФ реалізовує проєкти, які покликані забезпечити доступ до якісної освіти для кожної дитини.