Призери чемпіонату Житомирської області

24 Червня 13:44
Міський голова Володимир Москаленко привітав юних малівців – призерів чемпіонату Житомирської області
22 червня у Коростені на стадіоні “Спартак” у перерві матчу чемпіонату області “Мал” – “А.ТОМ”, міський голова Володимир Москаленко привітав від всієї громади юних Малівців із прозовими місцями Дитячо-юнацької футбольної ліги Житомирської області серед юнаків різних трьох вікових груп:
▪️ФК “Мал” 2010 року народження, під керівництвом старшого тренера Вигівського Олександра Васильовича – 1 місце.
▪️ФК “Мал” 2013 року народження, під керівництвом тренерів Шевчука Андрія та Петренка Дмитра – 3 місце.
▪️ФК “Мал” 2012 року народження, під керівництвом тренерів Вигівського Олександра Васильовича та Лавренюка Максима – 3 місце.
Також, Володимр Васильович привітав команду, яка стала чемпіоном області з футболу сезону 2023/2024 років U-11:
▪️Команда Коростенської ДЮСШ 2013/2014 років народження, під керівництвом тренера Журавського Анатолія Петровича.
Бажаємо юним футболістам Малу міцного здоров’я, великої удачі, наполегливості, наснаги та перемог!